Sr no Student Name Centre Position
1 Naman Jain DPS-DHAMTARI Champion
2 Darsh Rakhunde Neharu Nagar Bhilai 1st Runner up
3 Mahi Mittal DPS-DHAMTARI 2nd runner up
4 Sahil Katara Raigarh 2nd runner up
5 Vanshika Narwani Raigarh 3rd runner up
6 Kanak Godheja Shailendra Nagar Raipur Champion
7 Anvesha Damani Shailendra Nagar Raipur 1st Runner up
8 Ahsas Pandey Choubey Colony Raipur 2nd runner up
9 Tasneem Sheerazi Shailendra Nagar Raipur 3rd runner up
10 Vivek Kumar Dewan DPS-DHAMTARI 3rd runner up
11 Livjot Singh Arora Padmnabhpur Durg Champion
12 Adhya Agrawal Choubey Colony Raipur 1st Runner up
13 Paridhi Jain Shailendra Nagar Raipur 2nd runner up
14 Gouri Mishra Shailendra Nagar Raipur 3rd runner up
15 Avnish Agrawal DPS-DHAMTARI 3rd runner up
16 Mysha Daga Choubey Colony Raipur Champion
17 Avya Malviya Jagdalpur 1st Runner up
18 Shiksha Singh Choubey Colony Raipur 2nd runner up
19 Archisha Yadu Sundar Nagar, Raipur 3rd runner up
20 Shailesh Kodwani Telibandha Raipur Champion
21 Urjiet Agarwal Neharu Nagar Bhilai 1st Runner up
22 Akshita Garg Neharu Nagar Bhilai 2nd runner up
23 Gopal Maheshwari Neharu Nagar Bhilai Champion
24 Rachit Goyenka Choubey Colony Raipur Champion of champion
25 Nitin Das Vaishnaw Neharu Nagar Bhilai Champion
26 Vatsal Mishra Choubey Colony Raipur 1st Runner up
27 Harsh  Thakre Neharu Nagar Bhilai Champion
28 Ashutosh Girdhar Dongargarh 1st Runner up
29 Ayanna Jain Jagdalpur Champion
30 Mahi Gandhi Jagdalpur 1st Runner up
31 Aditya Sarkar Shankar Nagar Raipur Champion
32 Tanishq Malviya Jagdalpur 1st Runner up
33 Harsh Bang Choubey Colony Raipur 2nd runner up
34 Harsh Kumar Bharat Mata School, Raipur Champion
35 T. Gautam Reddy Choubey Colony Raipur 1st Runner up
36 Arnav Singh Neharu Nagar Bhilai 2nd runner up
37 Sumeet Baid Jagdalpur Champion
38 Shreya Vishnu Jagdalpur 1st Runner up
39 Aisha Bhura Jagdalpur 2nd runner up
40 Govind Maheshwari Neharu Nagar Bhilai Champion
41 Aakash Dhamecha Champa 1st Runner up
42 Anshul Agrawal Choubey Colony Raipur 2nd runner up
43 Ananya Patel New Rajendra Nagar Raipur Champion
44 Nitya Sahu Neharu Nagar Bhilai 1st Runner up
45 Anushka Patel New Rajendra Nagar Raipur Champion
46 Tanveer Kaur Saini Bharat Mata School, Raipur 1st Runner up
47 Satyam Kumar Bharat Mata School, Raipur 2nd runner up
48 Namrata Chhatri Telibandha Raipur Champion
49 Sujal Khilnani Telibandha Raipur 1st Runner up
50 Om Lalwani Telibandha Raipur 2nd runner up
51 Siya Mayani Telibandha Raipur 3rd runner up
52 Kaustubh Thakur Samdalkuti Bilaspur 3rd runner up
53 Sheikh Rehaan Ignited Mind  Risali Champion
54 Ananya Tamaskar New Rajendra Nagar Raipur 1st Runner up
55 Eshika Bajaj Telibandha Raipur 2nd runner up
56 Anisha Govindani Telibandha Raipur 3rd runner up
57 Aryan Kumar Mahar Champa 3rd runner up
58 Atharav Agrawal Choubey Colony Raipur Champion
59 Pushp Chhatri Telibandha Raipur 1st Runner up
60 Raghav Chandak Choubey Colony 2nd runner up
61 Aarvin Jain Samdalkuti Bilaspur 2nd runner up
62 Jinendra Jain Jagdalpur Champion
63 Ishika Chikate Sundar Nagar, Raipur 1st Runner up
64 Tanushi Agrawal Sundar Nagar, Raipur 2nd runner up
65 Karan Sharma Champa 2nd runner up
66 Arpan Agrawal Sundar Nagar, Raipur Champion
67 Varya Jain Jagdalpur 1st Runner up
68 Aditya Ojha Choubey Colony Raipur 2nd runner up
69 Shourya Bang Sundar Nagar, Raipur Champion
70 Lakshya Gupta Choubey Colony Raipur 1st Runner up
71 Pratyay Parmar Choubey Colony Raipur 1st Runner up
72 Dhriti Goyenka Choubey Colony Raipur 2nd runner up
73 Adrash Poptani Telibandha Raipur 3rd runner up
74 Rohan Jaswani Champa 2nd runner up

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *